W związku ze zmianą nazwy naszego muzeum zapraszamy do udziału w konkursie pod patronatem Burmistrza Ziębic, na koncepcję logo Muzeum Domu Śląskiego w Ziębicach.

Konkurs odbędzie się w terminie od 15 grudnia 2022 r. do 15 stycznia 2023 r. Prace konkursowe wraz z oświadczeniem można przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczać do siedziby muzeum. Wszystkie szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na: Regulamin. Prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią. Na ostatniej – 4 stronie regulaminu dostępne jest też oświadczenie, które podpisane należy dostarczyć do organizatora wraz z odpowiednio opisaną pracą.

W jury konkursowym zgodziła się zasiąść znana regionalistka, badaczka przeszłości Śląska i tropicielka zagadek historii Pani Joanna Lamparska, za co serdecznie Jej dziękujemy!

Zachęcamy i zapraszamy do udziału w konkursie, w którym atrakcyjne nagrody ufunduje Pan Burmistrz Ziębic. Do dzieła!

Czekamy na prace konkursowe, które będą też publikowane na naszym profilu na platformie Facebook: Muzeum w Ziębicach i tam odbędzie się głosowanie publiczności.