W ziębickim muzeum zakończyło się zagospodarowywanie pomieszczenia po przeniesionym do Urzędu Miejskiego biurze Urzędu Stanu Cywilnego oraz przenosiny ekspozycji stałych: Gabinet barokowy i Kolekcja szkła użytkowego, do nowych, wyremontowanych sal ekspozycyjnych. Dzięki remontom wykonanym przez pracowników interwencyjnych oraz pracowników muzeum zaaranżowano na nowo te ekspozycje w skrzydle wschodnim I piętra ratusza. W ten sposób wszystkie sale ekspozycji stałych rozmieszczono w amfiladzie, co ułatwi poruszanie się zwiedzających po Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach. Zapraszamy od 9 marca do odwiedzania zmodernizowanych i przeniesionych ekspozycji oraz zwiedzania całego muzeum.