Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez nasze muzeum.

Od najbliższego piątku 14 września 2012 r., co miesiąc przez pół roku, będziemy na naszej stronie internetowej oraz na profilu muzeum na facebooku zamieszczać fotografię jednego z naszych eksponatów z pytaniem dotyczącym sfotografowanego eksponatu. Na odpowiedzi na zadane pytanie będziemy oczekiwali przez 14 dni od publikacji fotografii. Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i adresem można przesyłać jedynie na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Co miesiąc każdy, kto pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie do opublikowanego zdjęcia otrzyma nagrodę w postaci jednej z książek oferowanych do sprzedaży w muzeum oraz bezpłatny wstęp dla 2 osób do muzeum. Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie, który znajduje się w załącziku poniżej.

Zapraszamy do konkursu – start już w najbliższy piątek!