W ostatnią sobotę w ziębickim muzeum odbyły się Warsztaty wielkanocne zorganizowane wspólnie przez Ziębickie Stowarzyszenie Janine oraz Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach. W warsztatach licznie wzięli udział mieszkańcy miasta, zarówno ci najmłodsi jak i najstarsi. Podczas warsztatów można było nauczyć się wykonywać pisanki wielkanocne różnymi technikami, mozaiki oraz kartki świąteczne, a także palmy wielkanocne i inne ozdoby świąteczne. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom warsztatów za udział w nich i wspaniałą atmosferę. Szczególnie dziękujemy wszystkim paniom instruktorkom, które z dużą cierpliwością i zaangażowaniem uczyły mieszkańców Ziębic wykonywania pięknych ozdób wielkanocnych.