Muzeum Sprzętu Gospodarstwa Domowego w Ziębicach podpisało umowę z jedną z renomowanych warszawskich agencji reklamowych. Przedmiotem umowy jest udostępnienie przez Muzeum zdjęć swoich eksponatów tejże agencji w celach reklamowych. W praktyce współpraca pomiędzy ziębickim muzeum, a agencją będzie polegała na udostępnianiu i stałej rozbudowie bazy zdjęć ziębickich eksponatów będących w posiadaniu agencji, która to będzie prowadziła aktywne działania na rzecz sprzedaży tychże fotografii swoim klientom. Fotografie te mogą być wykorzystywane w celach promocyjnych i reklamowych przez klientów agencji na wszelkich polach eksploatacji, a więc w każdych mediach tradycyjnych jak i elektronicznych. Oczywiście każdorazowo pochodzenie fotografii z ziębickiego muzeum będzie musiało być jasno zaznaczane, a dodatkowo Muzeum S.G.D. uzyska wynagrodzenie za każde wykorzystanie jakiejkolwiek fotografii. Spodziewamy się, że współpraca muzeum z agencją reklamową będzie przyczyniać się do jeszcze szerszej promocji i reklamy naszego muzeum oraz Ziębic.