Zapraszamy na XX Dolnośląski Festiwal Nauki 2017 do ziębickiego muzeum. W ramach tegorocznej edycji festiwalu proponujemy w dniu 18 października 2017 r. (środa) o godz. 10;00 wykład pt. „Śladami Josepha Langera”, na którym dyrektor muzeum zaprezentuje najważniejsze prace artysty zrealizowane poza Ziębicami, włącznie z ostatnio odnalezionymi. W dniu 19 października 2017 r. (czwartek) o godz. 10;00, 11;00, 12;00 i 13;00 proponujemy pokaz pt. „Magia starych przedmiotów”, na którym zaprezentujemy w działaniu cześć dawnych sprzętów gospodarstwa domowego. Uwaga! Na wykład i pokazy obowiązują zapisy, których prosimy dokonywać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osoby i grupy niezapisane mogą zostać nieprzyjęte na zajęcia!

Pełny program tegorocznej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2017 można znaleźć na stronie http://www.festiwal.wroc.pl/2017/?c=events&year=2017&do=searchform

Zapraszamy wstęp wolny!